1 Kariéra | Metalurgie Rumburk s.r.o.

Kariéra

Program pro absolventy technických oborů

Nabízíme příležitost uplatnit teoretické znalosti v praxi a stát se odborníkem v oboru. Už na začátku programu pro Vás máme připraven plán na zaškolení. Na jeho konci si osvojíte práci na pozici Slévač.

Úspěšným absolventům umíme nabídnout pracovní poměr na dobu neurčitou, atraktivní mzdové podmínky výrazně nad úrovní dosahovaných mezd v oboru až do výše 40.000 Kč. Navíc získáte náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč.

Program je určen absolventům technických oborů SŠ nebo SOU, případně uchazečům s praxí. Podmínkou je ochota učit se a zodpovědný přístup.

Učební obor Slévač

Jednoleté, zkrácené studium

Studium připravuje absolventy na zvládnutí činností spojených s ručním a strojním vytvářením slévárenských forem a jader, na ruční odlévání kovů a nekovových materiálů do forem a kokil, na odlévání na odlévacích strojích a pomocí mechanismů. Absolvent umí provádět tavbu, vyrábět formy a jádra, odlévat odlitky, manipulovat s odlitky a formovací hmotou, regenerovat formovací materiály a čistit odlitky po vytlučení formy.

Absolvent najde uplatnění ve slévárenských povoláních.

Forma studia: 4 dny v týdnu odborný výcvik na pracovišti firmy METALURGIE Rumburk s.r.o. a 1 den výuka odborných předmětů na Střední průmyslové škole TOS VARNSDORF s.r.o.

Informační leták ke stažení [PDF]
Veřejný příslib ke stažení [PDF]

Tříleté, denní studium

Studium připraví absolventy na zvládnutí činností spojených s ručním a strojním vytvářením slévárenských forem a jader, na ruční odlévání kovů a nekovových materiálů do forem a kokil, na odlévání na odlévacích strojích a pomocí mechanismů. Absolvent umí provádět tavbu, vyrábět formy a jádra, odlévat odlitky, manipulovat s odlitky a formovací hmotou, regenerovat formovací materiály, čistit odlitky po vytlučení formy, číst strojnické výkresy a získávat údaje potřebné pro výrobu odlitků. Součástí vzdělávání je i příprava k získání svářečského certifikátu v rozsahu kurzu ZK 311 W01.

Absolvent najde uplatnění ve slévárenských povoláních.

Forma studia: denní vzdělávání na Střední průmyslové škole TOS VARNSDORF s.r.o. Vzdělání se ukončuje závěrečnou zkouškou (písemnou, praktickou, ústní). Dokladem o dosaženém stupni vzdělání je vysvědčení o závěrečné zkoušce a výuční list vydaný firmou TOS VARNSDORF a.s. a mezinárodní průkaz EUROPASS dokladující získané kompetence v oblasti práce na CNC strojích.

Informační leták ke stažení [PDF]

Informace o učebním oboru Slévač.
Přihláška ke studiu ke stažení zde.

1